ecoTEC plus VU Duvar Tipi Isıtma Cihazı

  • %94 sezonsal verimle A enerji sınıfı
  • 37 kW yüksek ısıtma kapasitesi ve boyler ile entegre çalışabilme
  • IoniDetect teknolojisi ile verimli yanma
  • Entegre 3 yollu vana ile harici boyler bağlantı imkanı
  • Paslanmaz Çelik Eşanjör ile Uzun Ömürlü Kullanım

Uzun Ömürlülük ve Yüksek Teknoloji

ecoTEC plus VU 35, paslanmaz çelik eşanjör yapısı ile uzun ömürlüdür. Akıllı yanma teknolojisi IoniDetect teknolojisi ile yanma odasına gelen gazın kalorifik değerleri sürekli izlenir. Bu teknoloji sayesinde, optimum hava –gaz karışımı otomatik olarak ayarlanır ve en verimli koşulda yanma sağlanır. Cihaz ve pompa arasında LIN Bus haberleşme sistemi sayesinde cihazınız en verimli çalışma noktasına hızlı bir şekilde karar verir.

Harici Boyler ile Çalışabilme

İhtiyaç halinde sistem çözümü için boyler ile kurulum sağlanabilir. Entegre 3 yollu vana sayesinde boyler bağlantısı için ilave bir bağlantı ekipmanına ihtiyaç duyulmamaktadır.

Yüksek Verimlilik Daha Fazla Tasarruf

Yenilenen ecoTEC plus VU 35, %94 mevsimsel ısıtma verimliliğine ve A enerji ısıtma sınıfına sahiptir. VRC 720f sensoCOMFORT veya VRT 380f sensoHOME oda termostatları ve dış hava duyargasıyla birlikte kullanıldığında A+ sezonsal ısıtma verimliliğine sahiptirler. Ürün ve kontrol cihazlarıyla birlikte uyumlu olarak çalışabilen opsiyonel sensoNET VR 921 internet modülü cep telefonu veya tabletle cihaza uzaktan bağlanılabilir.

 

X